Vedení společnosti

Markéta Jeřábková

Jednatel společnosti / Managing Director Eppendorf Czech & Slovakia s.r.o.

Regiony: Česká republika a Slovensko Skupina výrobků, na kterou se specializuje: PCR, detekce, pipetovací stanice epMotion

Tel: +420 724 578 791

Email: Jerabkova.M@eppendorf.cz


Obchodní zastoupení v České republice

Hana Basíková

Obchodní zástupce pro Prahu a okolí a západní Čechy

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Pipety a Liquid handling obecně, třepání a temperace vzorků, klasická PCR, centrifugy a další klasické Eppendorf produkty

Tel: +420 602 789 873

Email: Basikova.H@eppendorf.cz

Jana Heřmanská

Aplikační specialista a obchodní zástupce pro jižní Čechy

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Automatické pipetovací stanice epMotion, PCR

Tel: +420 602 559 757

Email: Hermanska.J@eppendorf.cz

Roman Klaška

Obchodní zástupce pro Brno, jižní a střední Moravu a Slezsko

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Třepačky, hlubokomrazící boxy a CO2 inkubátory New Brunswick a produkty Eppendorf se zaměřením na centrifugy, pipety a Liquid handling obecně

Tel: +420 739 690 151

Email: klaska.r@eppendorf.cz


Pavol Olejník

Obchodní zástupce pro Slovensko

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Produkty Eppendorf a New Brunswick pro bioprocesy se zaměřením na fermentory a bioreaktory, všechny výrobky Eppendorf včetně pipetovacích automatů epMotion

Tel: +421 911 181 474

Email: Olejnik.P@eppendorf.sk


Petra Staňková

Podpora prodeje

eCommerce, podpora elektronického obchodování, správa myEppendorf

Tel: +420 724 929 594

Email: stankova.p@eppendorf.cz

Lenka Pažitková

Podpora prodeje

Zpracování veřejných zakázek, administrativní podpora

Tel: +420 725 522 419

Email: pazitkova.l@eppendorf.cz

Edita Skramlíková

Office Manager

Administrativa, příjem objednávek

Tel: +420 736 193 831

Email: skramlikova.e@eppendorf.cz

Kalibrační laboratoř a podpora sevisu

Veronika Jirsová

Vedoucí kalibrační laboratoře

Kalibrace pipet a dávkovačů

Tel: +420 725 115 454

Email: jirsova.v@eppendorf.cz

Hynek Koded

Team Leader Service

Tel: +420 739 277 056

Email: koded.h@eppendorf.cz

Servisní podpora

Servis Eppendorf produktů

Záruční a pozáruční servis, OQ/BTK, IQ, instalace a zaškolení, aplikační podpora

Tel: +420 602 337 385

Email: servis@eppendorf.cz


Bioprocess

Eppendorf Bioprocess Team

Email: bioprocess-info@eppendorf.de

Tel.: +49 (0) 2461 980 420

Bioprocess Technical Support

Email: bioprocess-support@eppendorf.com