Váš tým Eppendorf

Kontakty na zaměstance společnosti Eppendorf Czech & Slovakia s.r.o.

Vedení společnosti

Markéta Jeřábková

Jednatel společnosti / Managing Director Eppendorf Czech & Slovakia s.r.o.

Regiony: Česká republika a Slovensko Skupina výrobků, na kterou se specializuje: PCR, detekce, pipetovací stanice epMotion

Tel: +420 724 578 791

Email: Jerabkova.M@eppendorf.cz


Obchodní zastoupení v České republice

Hana Basíková

Obchodní zástupce pro Prahu a okolí a západní Čechy

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Pipety a Liquid handling obecně, třepání a temperace vzorků, klasická PCR, centrifugy a další klasické Eppendorf produkty

Tel: +420 602 789 873

Email: Basikova.H@eppendorf.cz

Jana Heřmanská

Aplikační specialista a obchodní zástupce pro jižní Čechy

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Automatické pipetovací stanice epMotion, PCR

Tel: +420 602 559 757

Email: Hermanska.J@eppendorf.cz

Milan Řezka

Obchodní zástupce pro Brno, jižní a střední Moravu a Slezsko

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Třepačky, hlubokomrazící boxy a CO2 inkubátory New Brunswick a produkty Eppendorf se zaměřením na centrifugy, pipety a Liquid handling obecně

Tel: +420 724 111 874

Email: Rezka.M@eppendorf.cz


Obchodní zastoupení na Slovensku

Pavol Olejník

Obchodní zástupce pro Slovensko

Skupina výrobků, na kterou se specializuje: Produkty Eppendorf a New Brunswick pro bioprocesy se zaměřením na fermentory a bioreaktory, všechny výrobky Eppendorf včetně pipetovacích automatů epMotion

Tel: +421 911 181 474

Email: Olejnik.P@eppendorf.sk


Podpora prodeje

Petra Staňková

Podpora prodeje

Specializace: prodej a marketing laboratorních výrobků, podpora elektronického obchodování

Tel: +420 724 929 594

Email: Stankova.P@eppendorf.cz

Lenka Pažitková

Podpora prodeje

Specializace: administrativní podpora, zpracování veřejných zakázek

Tel: +420 725 522 419

Email: Pazitkova.L@eppendorf.cz

Dana Štefková

Asistentka

Specializace: příjem objednávek, administrativa

Tel: +420 323 605 454

Email: eppendorf@eppendorf.cz


Cross-Regional Sales Specialist

Thomas Healy

Bioprocess Sales Specialist

Tel: +43 1 890 1364 15

Email: Healy.T@eppendorf.at